Заморожені страви подають дітям у розважальному центрі Рівного

13.09.2017

Заморожені страви подають дітям у розважальному центрі Рівного

До редакції звернулася рівнянка Мирослава зі скаргою на один з дитячих розважальних закладів Рівного.

Пані Мирослава розповідає, що цими вихідними з донечкою, були запрошені на дитяче День Народження в відомий розважальний центр в нашому місті, а саме Sky UP.

Окрім розваг, на святі було замовлене дитяче меню. Коли дійшла черга до крокетів, одну з матусь здивувало що вони холодні, хоч зазначенні в меню закладу як гаряча страва.  Проте реальність виявилася ще “кращою”, цю страву подали навіть не розморозивши. При зверненні до персоналу, страву замінили, напевне до розморозили.

Жінка обурена, цю страву могли з’їсти діти. До того, ніяких вибачень від закладу вони не отримали.

страви у скай апі

, , , переглядів: 2 355

Кількість коментарів: 2
  1. Дуже дивна ситуація, бо скільки разів ми з дітками відвідували цей заклад, їжа була завди свіжа і смачна. Офіціанти підходили до нас по кілька разів і перепитували, чи нам все подобається, чи все добре.

  2. Це все не брехня, крокети дійсно були подані заморожені і з льодом в середині. Сьогодні мені зателефонувала директор “Sky UP” , вона розібравшись в даній ситуації підтвердила що таке було. Також вона пояснила що крокети дійсно заморожуються для того щоб вони не розвалювались, що кухар не дотримав їх у фрітюрі. Офіціантка дійсно вибачалась але в нас до неї притензії ніякої не було, я запитала її чи будуть якись ще вибачення, на що вона відповіла, що ні, Але ви знаєте після того як я сказала, що я з преси і покинула з дитиною даний заклад від адміністрації був поданий комплімент у вигляді п”яти кав. Але хвала директору даного закладу людський фактор спрацював вона розібравшись в даній ситуації визнала. що таке було дійсно і вибачилась особисто по телефону.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *