Конфлікт породжений батьками: Що відбувається в школі Здолбунова?

30.01.2018

Конфлікт породжений батьками: Що відбувається в школі Здолбунова?

 

Епіцентром шкільних розбірок стала Рівненщина, а саме ЗОШ №6 міста Здолбунів.

Сюжет на “Сніданок з 1+1, про булінг в цій школі шокував всю країну. Адже в ролику є частина бійки між однокласниками, та розповідь батька хлопчика про постійні цькування сина його однокласниками.

Проте ситуація не така однозначна, якою здається на перший погляд. На противагу словам батька Єміля, виступив батьківський комітет усього класу, та батьків з попередніх класів в яких навчався хлопець. В хід пішли зустрічні заяви до поліції, а також сюжети на місцевих телеканалах

Ось як ситуацію описала мама колишнього однокласника Єміля, мешканка Здолбунова Таня Савчук, у своєму профілі в Фейсбук:

 

Це історія про хлопчика, який вчився з моїм сином у 1-2му класі. А потім його перевели в інший клас, і ми зітхнули. До всіх чіплявся, вів себе явно неадекватно, у нас не прижився))) 
3-4й клас з ним промучився наш паралельний, теж постійно провокував бійки, не прижився. 
В 5-ий клас він пішов ще з іншими. І знову конфлікти. Скаче до дітей, обзиває, б’є, провокує бійки… Здавалось би звичайна ситуація і в кожній школі таке є. Але не кожна школа має таких хитрих батьків як у цеї дитини. Тут кожна сутичка має свою вигоду. Прийшло дитя пошарпане і одразу зафотографували, і заяву в поліцію. Таких там аж три. Це ж можна збити якісь гроші з батьків! Уявляєте!
Ми були шоковані, коли побачили ролик на “Снідонок з 1+1” як тато “гонить” на школу, на класного керівника, на дирекцію на дітей і батьків, а свою дитину виставили в образі “жертви”! Шок! 
Школа одразу покликала регіональних журналістів, щоб показали реальну картину. 
Жодний учень чи вчитель на захист “ображеного” не став і не стане. Всі обурені. Конфліктну сім’ю знають усі! Мама, до речі працює в цій же школі вчителем, і це не зупиняє, ганьбити свою школу і колектив. Вирішувати ситуацію по-мирному батьки хлопця не збираються. Тут головне стягнути побільше моральної компенсації, тато так і каже – лише в правовому порядку.

Клас в якому це “горе” вчилося після нас написав заяву (додам в коментарі), щоб їм його не переводили. Ми теж хочемо. Дуже неприємна ситуація і соромно, що такі люди є серед нас.

Конфлікт у Здолбунові

Конфлікт у Здолбунові

Щоб розібратися в цій ситуації ми звернулися за коментарем до директора ЗОШ №6 Мельничука Петра Федоровича.

І ось про що нам розповів керівник закладу у телефонній розмові.

Якщо схарактеризувати в декількох словах — це конфлікт породжений батьками.

В цій ситуації сутички дітей неабияк підігрівають батьки. Немає жодного навчального закладу де між дітьми не виникає суперечок, проте зазвичай батьки шляхом комунікацій між собою та дітьми залагоджують подібні ситуації, проте на превеликий жаль цього не сталося в цьому випадку.

Про конфлікт я дізнався від двох батьків однокласників Єміля, після чого я зініціював батьківські збори класу. Ці збори були найважчими за 30 років моєї роботи. Намагалися залагодити ситуацію, пропонуючи різні варіанти:

Заміна класного керівника (не підтримала жодна зі сторін)

Переведення хлопчика в інший клас (батьки хлопчика категорично проти)

Ініціативу встановлення камер відеонагляду висунув батько Єміля, проте цю ініціативу не підтримала решта батьків.

Не зважаючи на труднощі діалогу, мені здавалося що якоїсь згоди ми все- таки дійшли. Проте цю ілюзію знищив ранковий сюжет на 1+1. Наслідки Ви бачете самі.”

, , , , переглядів: 1 956

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *