Маленькі рівняни Вікторія і Владислав так хочуть, аби їх обіймала мама

Збір коштів на потреби армії України
16.07.2019

Маленькі рівняни Вікторія і Владислав так хочуть, аби їх обіймала мама

Подивіться на цих прекрасних діток. Вікторії – шість років, а її братику Владиславу 7 червня виповниться лише два рочки. На фото вони такі щасливі у маминих обіймах. Але ці обійми доволі не часті. У Лариси Протазюк з Рівненщини діагностували рак молочної залози. Проте, є шанс врятувати її життя. Терміново потрібно провести дороговартісну операцію, оплатити яку сім’я не має можливості. Жінка уже пройшла 8 хіміотерапій, а після операції її чекає ще 14. Зробіть подарунок цим діткам і дайте шанс одужати їх мамі. Пропустіть цю інформацію через свої серця. Простягніть руку допомоги з десяткою-другою гривень для цієї жінки – в ім’я того, щоб ніколи не довелося ходити з протягнутою рукою й самим заради своїх рідних. Біда може спіткати кожного з нас! Не забуваймо про це ні на мить,.Не відводьте погляд від цих дітей: вони нічим не відрізняються від ваших – хіба що тим, що у такому ранньому віці можуть залишитися без маминої ніжності та підтримки, маминих обіймів та поцілунків. Їхнє «завтра» із мамою залежить від гривні, котру ви сьогодні витратите на доброчинність.

Це гучний крик про допомогу Вікторії і Владислава, який не можна не почути. Рівненська Благодійна організація «Дарунок» теж долучається до збору коштів. Марія Ясинчук, засновниця «Дарунка», звертається до усіх небайдужих із проханням пропонувати ідеї, які допоможуть зібрати потрібні кошти для лікування Лариси Протазюк.

Реквізити – картка ключ до рахунку (Приватбанк) 5169 3305 1648 9900 – БО «Дарунок» Ясинчук Марія Віталіївна. Контакти 0980518471.

Не будьте байдужими до чужої біди.

, , , , , , , , , переглядів: 2 411

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *