Маленька рівнянка мріє підкорити сцену шоу “Голос діти”

Збір коштів на потреби армії України
05.02.2019

Маленька рівнянка мріє підкорити сцену шоу “Голос діти”

Рівнянка Соня Берук виборола 1 місце з піснею “Відьма” на ХХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “ДЖЕРЕЛО НАДІЙ”, який відбувався тиждень тому у Києві. Талановита рівнянка живе у Рівному та навчається у рівненській школі ЗОШ №10  7-Б класі.
“Соня професійно займається вокалом вже 2,5 роки. Мріє стати співачкою з дитинства. Нікому не дозволяла співати колискові, співала собі сама. Так ми і засинали під її спів.” – пригадує мама Ріна.

За роки навчання у вокальній студії Соня прийняла участь в 11 вокальних конкурсах, де 4 рази стала лауреатом І ступеню.Також 4 рази лауреатом ІІ ступеню та 3- разовим дипломатом. Соня у першому своєму конкурсі стала переможницею у номінації «Вокал» на ІV Відкритому конкурсі талантів ТМ ARTmodels.

Соня Берук також активно приймає участь у конкурсах краси: «Перлинка Рівного 2016» – гран-прі у своїй віковій категорії та «Талант фестивалю», «The Best kids of Ukraine 2018» – Міс Артистизм, TOP POINT CONTEST 2018 – Рекламна модель. Також у 2018 році стала Міс школи.
Ще була учасником музейного проекту «Обдароване дитинство» у 2017 та 2018 роках.
Також Соня є акторкою Театру Моди ARTmodels, вихованкою програми «Ведучі заходів» ARTmodels AGENCY. З шести років займається хореографією та навчається у музичній школі №2 (клас фортепіано).
“Моєю мрією та великим бажанням є участь у  проекті «Голос діти»”- розповідає Соня.

Сайт Маленькі рівняни щиро бажає, щоб мрія Соні збулася. І вже найближчим часом ми раділи іншій перемозі дівчинки у відомому проекті.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , переглядів: 1 718

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *