Маленька зірка Рівного сьогодні відзначає свій день народження

12.04.2019

Маленька зірка Рівного сьогодні відзначає свій день народження

Маленька, але вже така успішна та відома в Україні та світі рівнянка Євангеліна Шмід сьогодні відзначає свій сьомий день народження!

Їй сьогодні лише 7, а за її плечима чотири десятки перемог на конкурсах краси та талантів! Вона «Міні супер модель світу», переможниця фестивалю “Kids globe” та не зупиняється на досягнутому, і вже готується представити Україну на грандіозному фестивалі в Туреччині!

Ми запитали в Єви про відзначення її дня народження, але вона говорила менше про свято, а більше про свої плани та цілі на сьомий рік життя.

– Вже 21 квітня я єдина представлятиму Рівненщину на масштабному конкурсі «Принц і принцеса Країни» в м.Полтава, а 4 травня ми з сім’єю летимолет Анталії на фестиваль краси «Kids Global», – каже Єва. -А щодо святкування Дня народження, то все має відбутись в стінах нашогонашого  талантів «EVA_lution», разом з мамою ми готує для всіх учнів вечірку в стилі рожевого фламінго.


Мама Єви додає: “Щиро дякуємо за привітання та незвичайні подарунки, особливо, фотосесії від Руслана Толордава та артплатформи «Антік», столичним фотографам Олегу Вєтру та Євгену Чистому, редакторам найкращих видань Тетяні Коляді і Олі Лірник, нашій дизайнерці Вікторії Міндак, всім хто розділить з нами свято Євангелінки”.

Ми щиро вітаємо маленьку принцесу з днем народження і бажаємо втілення всіх мрій, мвцного здоров’я, сімейного благополуччя та Божого благословення!!!

, , , , , , переглядів: 685

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *