Маленькій рівнянці потрібна ваша допомога

24.07.2019

Маленькій рівнянці потрібна ваша допомога

За час, що минув від виходу нашої попередньої публікації про маленьку  Іванку вона завершила черговий курс реабілітації. Результат –  почала пересуватися, тримаючись за опору – у кімнаті це зазвичай диван або ліжко. Розвинувся кроковий рефлекс – дівчинка тепер розмахує ніжками в повітрі, коли її тримають під руки, примовляючи “топ-топ”. Тобто демонструє бажання іти!

Однак самостійно крокувати Землею Іванка ще не може – як і раніше, вона не відчуває пальчиків ніг. Тому встає лише на п’ятки. На пісояреабілітаційному огляді у лікаря-невролога з’ясувалось, що дитина ледь відчуває лише один із десяти пальчиків.

…А ось розумовим розвитком Іванка на цьому огляді потішила всіх – показала, як говорять різні тваринки; повторювала за татом цифри від одного до п’яти, давала “п’ять” і робила “па-па” (щоправда, дещо раніше, ніж огляд справді закінчився), а під кінець відповіла на питання, як звати тата (“Італя” – “Віталя”), маму (“Юя” – “Юля”) і… залізла під ліжко в кабінеті лікарки) А звідти зі сміхом і хитрим поглядом повідомила, що її звати… “Челло” (тобто “Мурчелло” – домашній улюбленець-кіт, якого Іванка обожнює).

Наступний курс реабілітації призначений на вересень. До нього додали ще декілька процедур. А поки що Іванка прийматиме медикаментозне лікування. Найдорожчий препарат – цереброкурін – батьки дівчинки придбали здебільшого якраз завдяки пожертвам, зібраним у попередні тижні. Завдяки добрим людям вдалося скористатися спеціальними соціальними картками знижки. Відтак, дві упаковки, необхідні на 10 днів лікування, придбали за 3788 грн. Придбали й решту ліків на перші дні курсу, тому наступного тижня Іванка вже розпочне нове лікування. Лікарі надміру не обнадіюють, але й оптимізму втрачати не радять – за умови постійного і повного проходження всіх курсів як лікування, так і реабілітації, у Іванки є шанс піти. А тим часом 10 липня малечі виповнився рік і три місяці! І на запитання, скільки має зубів, Іванка вивчила нове слово “трактор” і навчилась радісно відповідати “Десять!” Хоча батьки підозрюють, що насправді в маленькому зубастому ротику їх уже більше. Дай Бог, щоб і кроки Іванки цією Землею стали такими самими невідворотніми і невпинними, як і ріст зубів та поповнення словникового запасу цього маленького ангелятка!

Просимо надсилати кошти на картку ключ до рахунку Дарунка.

5169330516489900
Ясинчук Марія Віталіївна
Ваш внесок допоможе оплатити курс реабілітації для Іванки ❤️🙏

Контакти 0980518471 Марія

, , , , переглядів: 298


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *