Маленьких рівнян запрошують в проект, аналогів якого немає в Україні

Збір коштів на потреби армії України
23.07.2021

Маленьких рівнян запрошують в проект, аналогів якого немає в Україні

У Рівному, 26 липня, стартує двотижнева зміна у перший унікальний дитячий літній екопроект Back to ViLlaGe, аналогів якому немає в Україні.

Як зазначає організатор під час реалізації проекту, впродовж 14 днів діти:
– вчитимуться доглядати за свійськими тваринами;
– долучаться до вирощування та догляду за рослинами;
– відправляться в захоплюючу експедицію на пасовисько;
– “зануряться” у роботу теплиць з овочами, квітами, та лікарськими рослинами;
– екскурсують до мальовничого Острога, де відвідають Острозьку Академію, музей Книги та поблукають підземеллями Острозького замку.

Крім цього діти :

– спробують себе в ролі тракториста;
– зануряться у виготовлення хлібу від обмолоту пшениці до випічки в сімейній пекарні;
– харчуватимуться якісними домашніми продуктами 5 разів на день;
– щодня ігри, мандрівки, естафети;
– щовечора – посиденьки біля багаття, пісні “під гітару”, перегляд фільмів та мультфільмів, караоке, дискотека, вечірки та море спілкування.

“Якщо ви вперше наважуєтеся відправити дитину на самостійний відпочинок, то це саме те місце з якого варто почати. Я можу це впевнено стверджувати за попередніми результатами. В освітньому просторі ” Back to village ” відсутня масовість й кожна дитина як “на долоні”. Наявність тварин та догляд за ними створює додатковий терапевтичний ефект. Свіже повітря, величезна безпечна територія дає відчуття свободи. Лишається лише додати, що у нас, як у рідної тітки чи у бабусі на канікулах і навіть краще. “— розповідає засновниця та керівник проекту, психолог, корекційний педагог Ольга Клочко.

Нагадаємо Васk to village 🌱 – це літній освітній проект, сільськогосподарського напрямку. Основною метою є об’єднання міських та сільських діток для популяризації сільського способу життя, тваринництва та рослинництва.

Ще є остання можливість долучитися, адже кількість місць обмежена. Зробити це можна за номером телефону: 0932875580 або на Телеграм- каналі: https://t.me/joinchat/juUhcB8jAVMyNmYy

Більше інформації ви можете знайти на Facebook сторінці табору:https://www.facebook.com/108521784675186/posts/174571344736896/

, , , , переглядів: 776

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *