Мама маленької Даринки з Рівного просить врятувати її дитину

22.09.2019

Мама маленької Даринки з Рівного просить врятувати її дитину

Маленькій Даринці знову потрібна допомога. Нажаль таким діткам, як Даринка не роблять пересадку. Мова йде про внутрішні органи їх підтримку та повне збереження. Органи дівчинки щодня навантажуються від кожного прийому медикаментів. Даринка хапає усі можливі хвороби з якими дуже важко справляється.

“Ріднесенькі, наша маленька Квіточка дуже часто хворіє, іноді лікарям доводиться місяцями шукати причину і ставити діагнози методом виключення. Та навіть такий метод не завжди дієвий. Нажаль ми можемо довго ходити по колу і без толку….”– пише на своїй сторінці Олена Тоюнда(мама).

 

Даринка почала курс лікування, який захистить її штучно, але це не завжди ефективно. Дівчинці потрібен лікар-гепатолог ( лікар, який зможе берегти її печінку та селезінку).
В Україні такого лікаря не має!

 

“Такого лікаря ми знайшли в Польші. Та діагностика там вартує захмарно в порівнянні з нашими коштами. Приблизна необхідна сума 3000 євро (перші три доби вартують 4200 злотих і далі кожна доба 600 злотих). Мінімальна тривалість перебування 14 діб. На даний момент у нас є 1890 грн саме на цю потребу. Я вас дуже прошу допоможіть нам туди поїхати.”– звертається до всіх небайдужих мама Даринки.

Нагадаємо діагноз Даринки:
Фіброз печінки 1 ст, мезоденіт лімфатичних вузлів черевної порожнини ( отуточкі ніхто не знає чого). Збільшені селезінка та підшлункова залоза .

4731 2191 0516 5322 Тоюнда Олена Валеріївна.

, , , , , , , переглядів: 6 020

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *