Ментальна арифметика у Рівному. Що варто знати батькам?

28.07.2019

Ментальна арифметика у Рівному. Що варто знати батькам?

У нашому світі зміни відбуваються майже щодня. Освіта також не стоїть на місці. Останнім часом рівненські школи раннього розвитку та курси іноземних мов пропонують нову методику, яка називається- ментальна арифметика. 

Ментальна арифметика в основі якої стародавня рахівниця  – абакус.

Що таке абакус? Це – можна сказати перший калькулятор. Рахівниця у вигляді дерев’яної дошки зі спицями і кісточками, края кісточок загостренні та дозволяють розробляти дрібну моторику.

Що дає така методика, у чому її унікальність?

Саме ментальна арифметика гармонічно розвиває як ліву, так і праву півкулю головного мозку. Діти віком від 5 до 13 років  навчаються розв’язувати задачі за допомогою фізичного та зорового контакту з абакусом. При лічбі для розрахунків дитина задіює дві руки та чотири пальчика (великі та вказівні). Під час розв’язку задіянні дві півкулі головного мозку, працює моторика і логічне мислення. За допомогою рахівниці дітки вчаться швидко рахувати, розв’язувати задачі усно, використовуючи лише свій мозок.

Отже, унікальність такої методики полягає у тому що за її допомогою дитина вчиться візуально рахувати, розвиває концентрацію, фотографічну увагу, пам’ять, аналітичне мислення та логіку. Проявляє творчий підхід до розв’язку задач та прикладів.З раннього віку вчиться використовувати свій розум на максимум.

Де навчають у Рівному за такою методикою?

Сорбан. Школа усного розрахунку.

Ментальна арифметика “Індіго” Рівне.

Клуб ментальних тренувань Indigo Mental.

Освітній Центр “Євро-Курс”.

Центр Інтелектуального розвитку “Smartum” Рівне.

, , , , , , , , переглядів: 222


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *