Молода вчителька з Рівного потребує допомоги

07.09.2017

Молода вчителька з Рівного потребує допомоги

Одолінська Анна

Одолінська Анна Володимирівна, жителька м.Рівне, мати трьох дітей потребує пересадки печінки. Молода жінка та її родина відчайдушно борються за життя.

Пересадка печінки в Білорусі коштує 30 000 у.о., в Німеччині 80-120 000. Є ще варіант у Польщі, але в будь-якому випадку йдеться про великі гроші. Непосильні для родини.

 

ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ!

Звертається до вас по допомогу на лікування. Я, мати 3-х малолітніх дітей . За фахом я вчитель. Мені лише 27 років, здавалося б, ще ціле життя попереду, проте підступна хвороба не залишила мені часу на життя. В мене є шанс – боротися з хворобою (криптогенний цироз печінки, синдром портальної гірпертензії, спленомегалія, гіперспленізм, печінково-клітинна недостатність класа А по Child-Pugh. На операцію по пересадці печінки необхідні кошти понад 30 тис доларів. Я, і вся моя родина благаємо Вас про допомогу… Хочу подякувати не байдужим людям, які за півтори неділі допомогли мені фінансово в сумі 40000тис. грн. Наразі мій стан дещо погіршився, і я проходжу підтримуючу терапію в стаціонарі. Поки чекаю на закордонний паспорт, щоб можна було виїхати за кордон на подальше обстеження. Лікування проходить в ЦМЛ в гепалогічному центрі. Ще раз щиро дякую всім!

 

Номер картки Приват банку:

4149 4978 1758 8124 Одолінська Ганна Володимирівна

Номер тел.: 096-711-06-54 Анна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

, , , переглядів: 698

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *