МВС і церковники узгодили Великдень: як відзначатиме Рівненщина

Збір коштів на потреби армії України
09.04.2020

МВС і церковники узгодили Великдень: як відзначатиме Рівненщина

МВС та релігійні конфесії ввечері 8 квітня визначили формат проведення релігійних свят в умовах карантину, зокрема Великодня.

Так, у храмах повинно бути не більше 10 осіб, однак, онлайн трансляція доступна для всіх, як і передбачалося проектом “Великдень онлайн”.

  • Cлужби у храмах проводитимуться, однак, за участю не більше десяти осіб – для парафіян трансляція відбуватиметься у режимі онлайн. У місцях Богослужінь може бути присутня обмежена кількість людей, а саме: священник, прислужник, дяк і особи, які технічно обслуговують Богослужіння та забезпечують онлайн-трансляцію. Обов’язковою умовою є носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми, крім священнослужителя, – повідомили у МВС України.

То ж рівнянам варто бути готовими до того, що Пасхальне богослужіння вони будуть переглядати в режимі онлайн. Водночас остаточне рішення щодо цього має висловити ще і влада області.

– У нас храми протягом дня відкриті, люди мають можливість прийти, помолитися протягом дня, – говорить Речник Рівненської єпархії Православної Церкви України Василь Рудніцький. – Тим самим перешкод для молитви у храмі зараз рівняни не мають. Проте безпосередньо під час богослужінь у церкві людей немає, тому що відповідно до карантинних заходів в країні такі умови.

, , , , переглядів: 767

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *