На дитячому майданчику у Рівному з’явилося новітнє спортивно-ігрове обладнання

01.06.2020

На дитячому майданчику у Рівному з’явилося новітнє спортивно-ігрове обладнання

В День захисту дітей у Рівному відбулася приємна подія для вихованців «Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру». За сприяння мецената, керівника «Захід-ТРАНСБУД» Віктора Шакирзяна у закладі відкрили новий дитячий майданчик. Пан Віктор не вперше допомагає цьому закладу, але цей подарунок для вихованців центру та усього колективу став справжнім святом.

“Коли я тільки починав свою кар’єру в бізнесі, то усвідомив, що повинен допомогти тим, хто цього потребує. Відвідавши цей навчально-реабілітаційний центр, відчув, що повинен взяти під опіку тутешніх дітей. Переконаний, що діти повинні відчувати турботу, знати, що вони потрібні. Не можу описати словами ті емоції, які відчуваю, коли вони радісно зустрічають, як я навідуюся в гості, – розповідає Віктор Шакирзян. – Обладнання, яке тут було, бажало кращого, було доволі небезпечним для дітей, тож давно потрібно було встановити нове. Усі «обновки» сертифіковані, зручні, мають гарантію. Вирішив зробити такий подарунок, бо для мене дуже важливо бачити радість у дитячих очах”.

 

Вихователі в закладі констатують, що Віктор Шакирзян як меценат, системно впродовж років активно долучається до поліпшення умов. Зокрема, йдеться про чималу кількість екологічних дитячих меблів, за якими вчаться та проводять своє дозвілля дітлахи.

– Я є вихователькою в цьому закладі. У нас діти, які вимагають особливих освітніх потреб. Нормально вести свою діяльність без меценатів було б дуже важко. Віктор Шакирзян нас підтримує вже не перший рік. Діти його завжди чекають на кожне свято. Він регулярно нас провідує, – ділиться вихователька центру Оксана Гречка.

Новий майданчик дітки зможуть випробувати вже найближчим часом.

, , , , переглядів: 788

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *