На оборону від коронавірусу: рівненський дитячий медичний центр передає своє обладнання

24.03.2020

На оборону від коронавірусу: рівненський дитячий медичний центр передає своє обладнання

Зважаючи на серйозність ситуації щодо поширення коронавірусу в Україні,чимало підприємців та медичків виражають свою громадянську позицію та готові допомогти у боротьбі з вірусом.

Так, рівненський Центр дитячого здоров’я “БейбіДок” прийняв важливі рішення, які мають допомогти містянам у боротьби з епідемією.

Зокрема, “БейбіДок” тимчасово передає все, наявне в Центрі, дихальне обладнання в користування одного з комунальних лікувально-профілактичних закладів Рівненщини, визначених опорним в подоланні коронавірусної інфекції.

  • Центр дитячого здоров’я готовий за першою вимогою надати в розпорядження лікувальних комунальних закладів міста Рівне наявний санітарний транспорт для здійснення заходів по подоланню коронавірусної інфекції, – говорить директор Центру Юрій Поліщук. – А з метою попередження погіршення епідситуації стосовно вакциноконтрольованих захворювань, ми продовжуємо здійснювати планову імунопрофілактику дітей (наказ МОЗ України від 11 жовтня 2019 року № 2070). Для цього визначено один день на тиждень, коли в клініці проводяться виключно вакцинації та не приймаються хворі діти.

Спасибі таким людям, які не забувають про свою високу місію рятувати життя та готові допомагати суспільству. Дякуємо!

, , , , , переглядів: 1 234

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *