На Рівненщині школи ремонтуватимуть державним коштом

Збір коштів на потреби армії України
23.02.2017

На Рівненщині школи ремонтуватимуть державним коштом

Проте, це стосується лише одного з районів області. Найбільше пощастило батькам школярів які навчаються в Здолбунівському районі.

Про це повідомив – голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук:

Райдержадміністрація запропонувала і  подала на розгляд сесії районної ради проект рішення, в якому частина коштів районного бюджету з перевиконання спрямовується на поточні ремонти в закладах освіти, тобто на придбання фарб, лаків і т.п. Стартовим бюджетом ми спрямували на ці заходи 955 тисяч гривень. Ще 745 тисяч гривень прямуємо спрямувати в травні.

Сергій Кондрачук каже, що сума в 1 мільйон 700 тисяч гривень на поточні ремонти у класах та коридорах шкіл з’явилася завдяки фінансовій децентралізації. І торік районний бюджет отримав перевиконання у 23 мільйони гривень. Тож у районі можуть дозволити собі спрямовувати кошти на заходи, на які раніше виділяти кошти не могли.

Однак, за словами Сергія Кондрачука, якщо хтось з батьків проявляє ініціативу та хоче купити своїм дітям у клас телевізор чи нові штори, то заборонити це зробити влада не може. Але коли у школах збирають кошти, радить обов’язково задавати запитання директору закладу «на що їх збирають?».

До матеріалу додаємо інфографіку, яку вже публікували на нашому сайті – Гроші на ремонт школи – коштом батьків чи бюджету?

Ремонт школи

Джерело: radiotrek.rv.ua

, , , переглядів: 1 767

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *