На Рівненщині дитсадок та бібліотека стали енергоефективними та інклюзивними

Збір коштів на потреби армії України
24.01.2022

На Рівненщині дитсадок та бібліотека стали енергоефективними та інклюзивними

Створення сучасного, інклюзивного, мотивуючого середовища є найголовнішою передумовою для будівництва об’єктів гуманітарної сфери. На цьому наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час прес-конференції «Велике будівництво на Рівненщині: підсумки 2021 року».

 

У 2021 році в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» для гуманітарної сфери було реконструйовано 2 об’єкти – дошкільний заклад освіти та бібліотеку.

 

Так, у місті Рівне реконструювали обласну бібліотеку площею 5,5 тисяч квадратів.

 

«Завдяки модернізації заклад став енергоефективним на 30% – утеплена будівля та оновлена система опалення. Значний акцент в реконструкції зроблений і на безбар’єрності. Зокрема, облаштовані спеціальний ліфт, пандуси для маломобільних груп населення, передбачені елементи безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю», – зазначив Сергій Подолін.

 

Кошторисна вартість об’єкта склала майже 18,8 мільйона гривень.

 

Для маленьких жителів села Горбаків Бабинської громади, що у Рівненському районі відкрили заклад дошкільної освіти. У закладі облаштований пандус для діток з особливими потребами. Наразі в дитсадку таких вихованців троє.

 

«Відновлюючи приміщення старої школи 1971 року, діти села отримали новий, сучасний дитсадок, якого у них ніколи не було. Нині в оновленому дошкільному закладі функціонує три групи, де виховується близько півсотні діток», – зауважив перший заступник голови Сергій Подолін.

 

Приміщення утеплили та оновили фасад, замінили сантехніку, електрику та систему опалення, також облаштували меблями та необхідним інвентарем. На території є власна котельня, яка працює на твердому паливі.

 

Загальна вартість об’єкта – понад 17,7 мільйона гривень.

переглядів: 184

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *