На Рівненщині місцевий житель напав на дітей

30.09.2019

На Рівненщині місцевий житель напав на дітей

Інцидент стався цими вихідними у селі Карпилівка, що на Рівненщині.
Як повідомляє мама дівчинки Надії, місцевий житель напав на підлітків тому, що вони гуляли близько його будинку. Діти дуже нажахані таким вчинком дорослого чоловіка, а деякі з них отримали навіть травми.

“Дорослий мужик ось таке зробив з дитиною, дівчинкою якій 13 років !!!! Лише за те, що вони гуляли по дорозі біля його будинку ,і сиділи на зупинці бо був дощ!!! Майже наїхав на дітей кіньми !!! Скакав до них з батогом ! Дітям до 13 років ! Перелякав всіх !

Моє дитя так тягав за руку що через курточку здер шкіру на руці ! Це з якою силою треба було тягнути дитя !!! Грозився фізичною розправою ! А про матюки якими обзивав дітей я вже мовчу !!!! “ – пише пані Тетяна у ВилкаМікс Рівне.

Ось, що коментує Ліана Диновська( правозахисниця) з приводу даної ситуації:
“У такому випадку батьки неповнолітньої дитини мають піти та написати заяву до поліції про вчинення правопорушення по відношенню до їх дитини. Відомості за заявою батьків в інтересах неповнолітньої мають внести до ЄРДР.
Оскільки на руках дівчинки візуалізуються синці, слідчий має відправити дитину у супроводі одного з батьків за ухвалою суду на СМЕ. Стаття 125. Умисне легке тілесне ушкодження – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян – тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також може бути покарання у вигляді громадських робіт на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб”.

, , , , , , переглядів: 746

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *