У період новорічних свят майже всі торгові центри, заклади харчування, та магазини встановили ялинки та новорічно-різдвяні декорації, де відвідувачі мають змогу робити яскраві світлини. Але одне з підприємств пішло далі, влаштувавши креативну фотозону на одній з міських вулиць.



Мова йде, про підприємство “Продторгобладнання Компанія”. Фотозона облаштована на території колишнього супермаркету “Літа” що на Грушевського, зупинка Дитячої поліклініки №2.


Цією новиною поділилася рівнянка Тетяна Клименко у соцмережі Фейсбук, вона і стала ініціатором її створення

Про ідею та реалізацію проекту розповів керівник компанії Руслан Плясуля:
У нас є територія біля виставкової зали (колишній супермаркет “Літа” на Грушевського), тому вирішили якось її прикрасити на новорічну тематику. Аби діти з батьками могли зайти подивитися (поряд дитяча поліклініка, ТРЦ “Чайка”, дорога до кінотеатру “Ера” й т.д.), зробити фото та усміхнутися.
Сніговика спеціально зробили високим – думаю, це додасть вражень, особливо малим дітям, котрі ще вірять в магію свят та Діда Мороза.
Фотозона буде працювати до Водохреща.
