Нестандартні бірочки у вигляді «етикетки» для дітей викликали двоякі враження в українських матусь

14.09.2021

Нестандартні бірочки у вигляді «етикетки» для дітей викликали двоякі враження в українських матусь

Дітки, народжені в акушерсько-гінекологічному відділенні Нововолинської центральної міськлікарні, отримали нестандартні бірочки. На них вказували стать дитини, вагу, зріст, а також «склад» виробу та спосіб догляду за ним.

Опублікували світлини нових креативних бірок на сторінці закладу у соцмережі Facebook.

Відтепер в акушерсько-гінекологічному відділенні КНП «НЦМЛ» при народженні ваша дитинка отримує власну бірочку. Як це мило, правда ж? Зроблено з любов’ю. Ми вдосконалюємося для вас!,

– йдеться у повідомленні закладу.

На бірочці вказано ім’я дитини, вага, зріст, дату та час народження. Також там зобразили «склад» дитини: 50 % мама і 50 % тато, і спеціальні символи, які показували, як треба доглядати за “виробом”: не прасувати, не віджимати, не вибілювати, заборонена хімчистка, ручне прання при температурі 30 градусів.

Таке нововведення одразу розлетілося по паблікам соцмережі та між коростувачам, спровокувавши неоднозначні думки щодо такого креативу. Деякі користувачі сприйняли такий підхід до дитячих бірок із захопленням та навіть попросили виписати такі своїм малюкам заднім числом.

Інших ж користувачів такий дизайн обурив: мовляв, діти – це не речі.

Тож після скандалу в соцмережах у Нововолинській міській лікарні знову змінили дизайн бирки. Як зазначили на сторінці лікарні, «дизайн безпосередньо узгоджувався з батьками новонароджених».

Експертка з прав дитини Людмила Волинець прокоментувала новий дизайн бирок на своїй сторінці у Facebook. Вона негативно оцінила таку ініціативу. На її думку, такі етикетки є ознакою неповаги до дитини та порушенням її прав.

 

переглядів: 176

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *