Незабаром на рівнян чекає ноу-хау у сфері освіти

28.11.2019

Незабаром на рівнян чекає ноу-хау у сфері освіти

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект мета, якого посилити законодавчий захист науково-педагогічних працівників.
Скоро за образу педагога батьки можуть заплатити штраф більше 5-ти тисяч гривень. Освітяни зізнаються, що час від часу стають жертвами булінгу зі сторони учнів та студентів. Аби зменшити цю статистику депутати хочуть ввести покарання за образи та погрози у сторону педагогів. У Верховній Раді пропонують внести зміни до ч. 1 ст. 54 та ч. 1 ст. 57 Закону України «Про освіту», якими передбачити додаткових гарантії поваги до особистості, честі та гідності, справедливого і шанобливого ставлення до педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників з боку учасників освітнього процесу та інших осіб.

Крім того пропонують доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення новими статтями, які передбачають штраф за розпивання алкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів учнями чи студентами у навчальному закладі. За такі дії з кишені батьків доведеться викласти 10 тисяч 200 гривень.

, , , , , , переглядів: 411

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *