Нові шахрайства на Рівненщині: купив авто і “лишився з носом”

Збір коштів на потреби армії України
25.11.2018

Нові шахрайства на Рівненщині: купив авто і “лишився з носом”

На привеликий жаль в наші дні   з’явилася сила силенна розводів, особливо з новою ерою інтернету. Отже, двоє чоловіків з Рівного та Рівненського району, втрапили у  саме таку пастку. Вони віддали півмільйона гривень шахраям, але не отримали омрієнної покупки, ані повернення коштів.
З письмовою заявою до поліції звернувся 31-річний рівнянин, який повідомив, що ще у вересні 2018 уклав договір купівлі-продажу транспортного засобу з однією із фірм у місті Дніпро та перерахував грошові кошти у сумі 103 тисячі 500 гривень.
23 листопада до поліції звернувся 39-річнй житель села Великий Житин, що на одному із сайтів вирішив придбати автомобіль «Mercedes-Benz Vito». Перерахувавши грошові кошти у розмірі 398 тисяч гривень на банківську карту, так і не став власником мікроавтобусу.
Поліція розпочала досудові розслідування за обома фактами.
Любі наші рівняни будьте обачні, перевіряйте дані, шукайте відгуки. Адже “добрих” продавців в наш час з’являється дуже багато. Вони завіряють нас у якості, або інших питаннях щодо покупки. А ми прості люди звикли довіряти. Тому  здійснюючи покупку через інтернет сплатіть краще за доставку, особливо коли вас просять оплатити одразу всю суму. Та не ведіться на такі солоденьки акції та знижки!

, , , , , , переглядів: 1 482

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *