Обираємо прогулянкову коляску – на що звернути увагу?

Збір коштів на потреби армії України
29.11.2022

Обираємо прогулянкову коляску – на що звернути увагу?

Останнім часом дитячі коляски мають такий широкий асортимент, що мимоволі виникає питання про те, як же вибрати дитячий транспорт? На що важливо звертати увагу при покупці? Які види колясок бувають? Ці питання дуже турбують молодих батьків.

Якщо в сім’ї наближається момент поповнення, вищезазначені питання виникнуть найближчим часом. І намагаючись знайти на них відповіді молоді батьки намагаються вибрати якнайкращу прогулянкову коляску. Проте варто зауважити, що поняття «краще» – абстрактне. Бажано визначити транспортний засіб, який буде відповідати саме вашим вимогам.

прогулянкова коляска

Вибираємо прогулянкову коляску правильно

У цьому питанні не варто спиратися на абстрактні думки чи поради знайомих. Найкраще проаналізувати свої звички, досвід місце проживання. Якщо ви плануєте гуляти по боргу, до того живете в багатоповерховому будинку, то однозначно не варто купувати коляску «універсал». Такий варіант досить тяжкий. В даному випадку краще взяти прогулянкову коляску, яка значно легша.

Якщо ви плануєте багато подорожувати разом з дитиною, то знадобиться візок, що легко буде розміщуватися в багажнику автомобіля, не займаючи при цьому весь простір. Для цієї мети ідеально підійде тростина.

Також варто враховувати сезонність. Взимку у коляски має бути хороша прохідність, а отже треба звернути увагу на колеса. Влітку краще користуватися коляскою легкої та з більш тонкої тканини, щоб малюкові не було так жарко.

Секрети вибору коляски для прогулянок

Найважливішим чинником під час виборів такої коляски є вік дитини. Щоб малюку було комфортно та безпечно, то на момент покупки йому має бути не менше шести місяців. Приблизно в цьому віці діти сидять уже впевнено і, відповідно, в колясці буде зручно проводити багато часу.

Якщо малюкові вже є півроку, то можна з упевненістю приступати до вибору коляски. Купуючи дитячий транспорт важливо звернути увагу на такі моменти:

  • прохідність. Ця якість переважно відноситься до зимового періоду, але враховуючи стан доріг питання залишається актуальним і влітку. Тому важливий діаметр коліс. Чим він більший, тим простіше візку долатиме перешкоди на своєму шляху. Також у таких коліс гарна амортизація, що забезпечить дитині комфортний переїзд без струсів;
  • безпека. До цього пункту відносяться п’ятиточкові ремені безпеки, бампер, стійкість коляски. З їх допомогою малюк надійно сидітиме в колясці і спостерігатиме за тим, що відбувається навколо;
  • комфорт. Ця якість є одним із найважливіших. Якщо дитині буде зручно в колясці, то вона зможе не лише пізнавати навколишній світ, а й спокійно спати. Для цього візок повинен мати кілька положень спинки. І важливий розмір усередині неї, щоб дитині було достатньо місця для спокійного відпочинку;
  • вага. Цей пункт більше стосується місця проживання. У приватному будинку він не такий важливий, а якщо візок треба по кілька разів на день піднімати на 5 поверх, то краще вибрати легший варіант.
, , переглядів: 136

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *