Олександр Педан побував у найдорожчому гуртожитку – понад 5 тисяч гривень за кімнату

Збір коштів на потреби армії України
01.02.2023

Олександр Педан побував у найдорожчому гуртожитку – понад 5 тисяч гривень за кімнату

Телеведучий побував зі зйомками освітнього тревелу “УніверСheck 2. Професії” в Національному університеті “Острозька академія”.

Олександр Педан

“Острозьку академію” називають ще українським Кембриджем через науковий підхід до навчання. Виш є найстарішим у Східній Європі й знаходиться в однойменному та дуже камерному місті Острог на 13 тисяч мешканців.

“За словами студентів, ледарям у їхньому університеті не місце. Викладачі ставлять високі вимоги, прагнуть виховати справжніх професіоналів”, – розповідає Олександр Педан.

Разом із командою освітнього тревелу “УніверСheck 2. Професії” телеведучий побував в “Острозькій академії” восени, а днями на його YouTube-каналі вийшов випуск про навчальний заклад.

У ньому Олександр Педан разом із донькою влаштовують екскурсію “Острозькою академією”, дізнаються інсайти від студентів про навчання та розглядають популярні у виші спеціальності: “Національна безпека” та “Політологія”.

“Ми намагалися дізнатися, які недоліки має “Острозька академія”, але студенти в один голос заявляли, що вони відсутні. Хоч один, нам здається, ми все ж знайшли – це висока ціна на гуртожиток”, – каже Олександр Педан.

Телеведучому показали гуртожиток підвищеного комфорту, у якому тримісна кімната зі зручностями вартує 3060 гривень в місяць з людини, а кімната-студія з кухнею – 5400 грн.

“Якщо порівнювати із вартістю навчання, яке в “Острозькій академії” від 23 до 29 тисяч гривень за рік, то ціна проживання в гуртожитку доволі висока. Але студенти пояснили нам, що зараз гуртожитки працюють більше як хостели. І живуть вони там почергово: спершу заїжджають і місяць навчаються офлайн одні, потім їдуть додому, де навчаються онлайн, а на їхню зміну приїжджають інші студенти. Також нам пояснили, що є гуртожитки з демократичними цінами, – від 700 грн за місяць, але туди потрапити ми не змогли. Тож які там умови – не знаємо”, – розповідає Олександр Педан.

Побачити “Острозьку академію” зсередини та дізнатися, чим визначне саме місто Острог, можна вже на YouTube-каналі Олександра Педана. А нові випуски “УніверCheck 2. Професії” – щочетверга о 16.00 на YouTube.

 

, , переглядів: 140

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *