Переможці всеукраїнських олімпіад отримали подяки від міського голови Рівного

19.05.2017

Переможці всеукраїнських олімпіад отримали подяки від міського голови Рівного

18 травня в залі засідань Рівненського міськвиконкому відбулась зустріч міського голови Рівного з переможцями всеукраїнських етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук.


Володимир Хомко привітав та вручив Подяки Рівненського міськвиконкому 29 учням, які гідно представили Рівненщину і рідне місто в інтелектуальних змаганнях на всеукраїнському рівні, та загалом здобули 32 перемоги. Це 14 перемог в олімпіадах з навчальних предметів, що становить понад 42% від усіх перемог, які здобули школярі Рівненщини.
У конкурсі-захисті науково-дослідних робіт юні рівняни вибороли 18 призових місць.
Це більш ніж половина від усіх обласних перемог.


Подяками Рівненського міськвиконкому було відзначено:

  1.  Баннікову Юлію (9 кл., РГГ)
  2. Біцай Марину (11 кл., РГГ)
  3.  Бондаря Івана (11 кл., ЗОШ № 22)
  4.  Бондарець Дарину (10 кл., ПМЛ «Елітар»)
  5.  Варжель Надію (11 кл., ПМЛ «Елітар»)
  6.  Задорожну Іванну (10 кл., НВК № 14)
  7.  Івасенко Мирославу (11 кл., НВК № 26)
  8.  Касаткіну Діану (11 кл., ЗОШ № 1)
  9.  Кондрачук Ірину (11 кл., ЗОШ № 28)
  10.  Максимова Миколу (11 кл., ЗОШ № 8)
  11.  Мельничук Оксану (11 кл., НВК № 12)
  12.  Миронець Тетяну (10 кл., НВК № 19)
  13.  Мосійчук Людмилу (11 кл., НВК № 26)
  14.  Наконечного Олега (10 кл., ЗОШ № 27)
  15.  Немоловського Володимира (11 кл., ПМЛ «Елітар»)
  16.  Остапчук Марію (11 кл., РГГ)
  17.  Паладійчука Івана-Любомира (11 кл., РГГ)
  18.  Паламарчук Ольгу (9 кл., школа «Центр надії»)
  19.  Пашко Олесю (11 кл., НВК «Колегіум»)
  20.  Пилипенко Олександра (11 кл., РЕПЛ)
  21.  Поліщук Дарію (9 кл., РГГ)
  22.  Рибалкіну Марину (11 кл., ПМЛ «Елітар»)
  23.  Свінтозельського Володимира (10 кл., НВК № 26)
  24.  Сечкар Уляну (8 кл., РГГ)
  25.  Сяську Іванну (9 кл., РУГ)
  26.  Сьомака Володимира (10 кл., ПМЛ «Елітар»)
  27.  Ткачук Катерину (11 кл., СпШ № 15)
  28.  Шаповал Анастасію (11 кл., СпШ № 15)
  29.  Якубець Наталію (11 кл., ЗОШ № 27)

Джерело: http://www.khomko.rv.ua/

, , , , , переглядів: 734

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *