Півтора року і без розгляду: справу про смерть 12-річного рівнянина знову відклали

24.06.2020

Півтора року і без розгляду: справу про смерть 12-річного рівнянина знову відклали

Півтора року болю, страждань та постійних спогадів. Саме стільки триває розгляд справи щодо смерті онкохворого хлопчика Іллі Омельчука. Розглядають, розглядають, а “віз, як кажуть і нині там”.Тепер справу знову перенесли на серпень, буцімто через карантин та відпустки…Але ж і до цього ніхто особливо не намагався розгялнути цю справу та винести остаочне рішення.

 

Нагадаємо, що у 12-річного рівнянина Іллі Омельчука діагностували лейкоз у лютому 2017 року. Через два місці він помер, хоча стан хлопчика мав позитивну динаміку. Йому раптово стало гірше після чергового курсу хіміотерапії, який проводили 6 квітня. А вже 8 квітня у хлопчика, якого перевели в реанімацію, зупинилося серце.

Бтьки хлопчика переконані, що їх сина можна було б врятувати і тому не полишають надії на об’єктивний розгляд справи. Вони вбачають провину лікарки Любов Краков‘ян у смерті їхнього сина. Тож наразі її обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 140 КК України (невиконання чи неналежне виконання медпрацівником своїх профобов‘язків, що спричинило тяжкі наслідки).

За півтора роки судової тяганини батьки втратили надію на те, що все таки ця справа дійде до логічного завершення. Але готові стояти до кінця, адже надто багато вже було зроблено на цьому шляху.

Так, 22 червня справу мали розгялдати по суті, але знову не судилося. Чому? Бо на розгляд не прийшла обвинувачена та її адвокати. Адвокати свою неявку поянсили робочими справами у Києві, а лікарка ж причину своєї відсутності в судовій залі так і не поянсила. Тепер захисники підозрюваної “б’ють на коронавірус”. Буцімто, готові брати участь в засіданнях вже після завершення карантину.

Представниця потерпілих подала до суду клопотання про вжиття заходів з метою дотримання розумних строків під час судового провадження і просила визнати зловживанням процесуальними правами поведінку сторони захисту та обвинувачуваної.

У результаті суддя Наталія Діонісьєва перенесла розгляд справи аж на 25 серпня також у зв‘язку з власною відпусткою. А батьки думають, чи не навмисними є ці дії, щоб притягнути нікого до відповідальності не можна було через завершення терміну в 5 років.

, , , , переглядів: 1 410

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *