Понад 80% працівників вже вакцинувалося у 120 закладах освіти Рівненщини

Збір коштів на потреби армії України
15.09.2021

Понад 80% працівників вже вакцинувалося у 120 закладах освіти Рівненщини

На Рівненщині понад 15,5 тисячі працівників дитсадків, шкіл, позашкілля вже щепилися від коронавірусу. З них майже 10 тисяч пройшли повний курс вакцинації. Про це доповів начальник обласного управління освіти і науки Петро Коржевський під час наради у Рівненській ОДА.

«На сьогодні у 120 закладах освіти Рівненщини вакциновано понад 80% працівників. Найкращі показники – в освітян Дубровицької, Боремельської, Козинської громад. Найгірші – у Березівській, Великоомелянській,Великомежиріцькій, Вирівській, Гощанській та Зарічненській громадах. Натомість, активізувалася робота у Рівному», – розповів Петро Коржевський.

Усього нагадаємо, на Рівненщині 965 закладів дошкільної, загальної і позашкільної освіти.

«Маємо нарощувати темпи вакцинації, аби рятувати дітей від дистанційної освіти. Тому першочергове завдання – максимальне щеплення працівників шкіл, аби не зупиняти освітній процес. Для цього мають бути вакцинованими не менше 80% працівників у закладі. Дякую тим освітянам, які відповідально поставились до свого здоров’я та безпеки людей, що поруч, та зробили щеплення», – наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Імунізуватися педагоги можуть у центрах масової вакцинації або пунктах щеплень. Також до закладів освіти виїжджатимуть мобільні бригади.

 

переглядів: 422

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *