Поради від досвідченого батька двох дітей

Збір коштів на потреби армії України
21.05.2017

Поради від досвідченого батька двох дітей

Дотримуючись народна мудрісті – краще один раз побачити, ніж сто разів почути – пропонуємо вашій увазі 10 ЗАПОВІДЕЙ ДОСВІДЧЕНОГО БАТЬКА ДВОХ ДІТЕЙ, які підкріпленні чудовою візуалізацією:

1.Обмеження мають стосуватися безпеки і особистої свободи інших людей. Формулюйте їх максимально чітко і просто. З усім іншим нехай дитина вільно експериментує.

10 заповідей
2. Покарання заздалегідь відомі, невідворотні і передбачувані. Нечіткий та незрозумілий причинно-наслідковий зв’язок розхитує нерви дітям і батькам. Батьківські крики і лютий вираз обличчя – це симптоми, з якими дорослому треба бігти до психіатра.

10 заповідей
3. Мама і тато завжди заодно. Якщо мама «покарала» (використовуючи причинно-наслідковий зв’язок), то тато не скасовує покарання. Це не означає, що батьки не люблять дитину. Це просто наслідок дії дитини.

10 заповідей
4. Бути старшим – це нові можливості, а не нові обов’язки. Ніколи не кажіть найстаршій дитині, що вона старша і тому щось винна. Це псує їй дитинство і відносини з молодшими братами і сестрами. Вона нічого не винна, бо не по своїй волі народилася першою.

10 заповідей
5. Діти – це дзеркало батьків. Чим більш істерично і непослідовно поводиться дитина, тим спокійніше і послідовніше повинен вести себе дорослий. Діти копіюють дорослих, шукають в них приклад для поведінки та наслідування.

10 заповідей
6. Лякати дітей не можна. Від слова зовсім, взагалі ніколи і нічим. (Хіба що ви розповідаєте казку про щось страшне, що в кінці таки буде переможене, або перетвориться на нестрашне). Забудьте історії про те, як мама розлюбить, поліцейський/бабайко забере, сусід прийде і насварить. Це калічить дітей.

10 заповідей

7. Не порівнюйте дітей. Якщо бажати дітям щастя, а не високих оцінок, то їм вся ця нісенітниця не потрібна. Рівняння на інших ламає людям мізки і віру в себе. Чорний пояс баьківства – це коли ти навіть не хочеш сказати: «Ти в мене найкращий!». Тому що «кращий» – порівняння, ага …

10 заповідей
8. Давайте вибір і вчіть слухати свої бажання. З дітей, за яких все вирішували в дитинстві і не питали, чого їм хочеться, виростають нерішучі і нещасні дорослі. Вибирати можна майже все: кашу, іграшки, мультик, одяг, плани на вихідні. (Але пам’ятайте іншу крайність – з необмеженим вибором дитячий мозок не вміє справлятися. Тому пропонуйте стільки речей на вибір, скільки років дитині.)

10 заповідей
9. «Роби так» – не працює. Особистий приклад – поступово починає працювати. Нехай дитина надихається вашими вчинками і діями, а не робить щось примусово.

10 заповідей
10. Любов – це не частина угоди. Батьки люблять дитину не за успіхи або хорошу поведінку. Вони її просто люблять, без умов.

10 заповідей

Джерело: https://www.facebook.com/donthit/

, , , переглядів: 3 009

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *