Потрібна допомога! 18-річний юнак бореться з раком крові

05.03.2021

Потрібна допомога! 18-річний юнак бореться з раком крові

18-річний хлопець Артемій Денисюк із села Головниця Корецького району потребує матеріальної допомоги. У юнака – рак крові

Родина потребує допомоги, адже мати виховує сина сама, а діагноз дуже серйозний – лейкемія. Йому потрібна пересадка кісткового мозку.

Після обстежень медики ошелешили хлопця та його сім’ю жахливим діагнозом – гостра лімфобластна лейкемія. Це рак крові – надзвичайно страшна та часто смертельна хвороба, але шанс в Артемія є.

У нього попереду 8 хіміотерапій, а далі – операція з пересадки кісткового мозку. Можливо, робити її доведеться закордоном.

Хлопець навчається в Києві у Національному університеті біоресурсів та природокористування. Навчання платне – майже 25 тисяч гривень на рік. Хлопця виховує лише мати, яка наразі не працює, бо змушена доглядати свою матір – у неї нещодавно стався інсульт і тепер вона не ходить. Фінансові ресурси родини дуже обмежені – зараз на лікування хлопця мати щодня витрачає мінімум тисячу гривень, оскільки багатьох важливих медикаментів у лікарні просто немає.

Картка для допомоги: 4149 4393 1161 4220 – Артемій Денисюк.

, переглядів: 63

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *