Прості та легкі зачіски для маленьких рівнянок

04.09.2019

Прості та легкі зачіски для маленьких рівнянок

В мережі інтернету є безліч фото і відео уроків, в яких є детальна інструкція, як самостійно зробити ту чи іншу зачіску, для дівчаток різного віку. Сайт” Маленькі рівняни” зібрав у цій статті досить прості для виконання зачіски, адже для дівчаток важливо мати гарний вигляд та показати усю свою красу перед однокласниками та друзями. 

Як завжди однією з найпоширеніших серед зачісок лишається плетіння кісок. І тут у просторі інтернету ви можете знайти безліч суперових варіантів.

Перша зачіска, яку розглянемо, складається з виконання плетіння двох бічних кісок і центрально вивернутого хвоста. Сама по – собі зачіска є дуже легкою.

Другий варіант ми пропонуємо урізноманітнити звичайну косу, вплітаючи у неї бічні прядки.

Коси можна комбінувати з джгутами, пучками і хвостиками, отримуючи в результаті нехитрі, але симпатичні зачіски. Кінчик коси можна декорувати бантом.

Для любителів кісок ще кілька простих варіантів плетіння.

Ще для однієї досить легкої зачіски вам будуть потрібні: тонкі гумки, невидимки і будь-яка декоративна прикраса.

На маківці зробіть бічний проділ, трохи відступивши від центру. Далі справа відокремте середню прядку близько чола і розділіть її на три поменші. Зробіть одне плетіння, як для звичайної коси, потім зліва відокремте ще пасмо, пропустіть її під крайньою, над середньою і розташуйте її перед правою крайньою (розташованою ближче до обличчя). Після цього у вас повинно вийти вже чотири прядки.

Далі візьміть прядку біля скроні, пропустіть її під крайньою правою, над другою і з’єднайте її з крайньою лівою, заведеною під лежаче перед нею пасмо. Тепер знову відокремте зліва прядку і продовжуйте плести по тій же техніці. Плетіння має виходити  все ширшим. Дійшовши приблизно до середини потилиці, обережно пальцями витягніть прядки, таким чином, зробивши плетіння більш об’ємним. Після цього продовжите плетіння до лівого боку, знову витягніть прядки і зафіксуйте його гумкою.

Таке ж плетіння зробіть і з іншого боку, його зафіксуйте невидимками.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 2

Потім зніміть гумку з попереднього плетіння, закріпіть спочатку його, а потім знизу прядки, що вибилися невидимками. Красиво розправте вільні кінчики і прикрасьте зачіску.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 3

Наступну зачіску розпочинаємо із плетіння “боксерських” косичок. Коли коса буде заплетена, фіксуємо її гумкою і поряд з нею зав’язуємо високий хвіст. Переходимо до другої частини голови і повторюємо все по аналогії. Прикрашаємо зачіску  бантами.

Зачіски на 1 вересня: фото та інструкції покроково

Для створення наступної зачіски вам буде потрібно: кілька неведимок, красиві шпильки та прикраси для волосся. Ділимо волосся на рівний проділ. Виділяємо одну невелику прядку близько чола, другу біля скроні і скрутіть з них джгутик. Знизу захоплюємо ще одну прядку, додаємо до попередньої і кілька разів закручуємо всередину. Всі пасма заправте всередину зачіски і закріпіть їх шпилькою. Таку зачіску можна прикрасити обручем або іншими аксесуарами.

Оригінальна та в одночас проста зачіска навіть для мамусь, що не зовсім володіють технікою плетіння підійде ось такий варіант: заплітаємо хвостики, формуємо два джгута, вивертаємо їх у вигляді сердечок, потім фіксуємо гумками і декоруємо бантами при бажанні.

Зачіска, яка є дуже простою, але в той час і святковою, якщо доповнити її бантиком або кількома бантиками по всій довжині хвоста.

Зачіски на 1 вересня: фото та інструкції покроково

Також гарною та досить модною є “Бант” зроблений зі свого волосся. Для цього знадобляться: дві резинки, пара невидимок та лак для волосся, що зафіксує нашу зачіску. Для початку зберіть волосся у високий хвіст. Потім перетягніть хвостик ще однією гумкою, щоб вийшла петелька. Довгі пасма волосся лишить по-переду.  Змоделюйте з петлі бантик, закріпіть невидимками. Тепер перекиньте пасма, які знаходяться спереду, тому, щоб у бантика з’явилася серединка. Зафіксуйте кінчики невидимкою та лаком.

Бантик з волосся

Пропонуємо й інший, креативний варіант зачіски з “бантом” з волосся і косою.

Усі ці зачіски гарно та креативно підходять як на кожен день, так і на свято.

, , , , , , , , переглядів: 311


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *