Рівненщина: коли відновлять міжрайонний транспорт?

04.06.2020

Рівненщина: коли відновлять міжрайонний транспорт?

Кілька днів тому на Рівненщині розпочали говорити про відновлення транспортного сполучення між районами. Ми вирішили дізнатися деталі цього процесу і чи можна буде з районів “послаблення” поїхати до обласного центру?!

 

  • У зв’язку з покращенням епідемічної ситуації на території Демидівського, Дубровицького, Дубенського, Зарічнянського, Корецького та Млинівського районів, 3 червня було проведено позачергове засідання голови  комісії ТЕД та надзвичайних  ситуацій області і прийнято рішення рекомендувати місцевим комісіям районних державних адміністрацій розглянути питання про можливість відновлення пасажирських перевезень внутрішніх, в межах району. Але обов’язково з дотриманням рекомендацій МОЗ, – заявив Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

 

Що ж стосується пасажирських перевезень по маршрутах: Корець-Рівне, Рівне-Дубно, Рівне-Сарни, Рівне-Здолбунів, то поки що такі маршрути в зв’язку з епідемситуацією в області не будуть відновлені. В Рівненській ОДА постійно слідкують за станом захворюваності населення та аналізують ситуацію.

  • Будемо чекати в подальшому можливих рішень по покращенню і по відновленню маршрутів інших регіонів, – резюмував заступник голови ОДА.
, , , , переглядів: 603

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *