Рівненські мами розповіли, чи пустили б дітей в садочки, якби вони відкрилися

04.06.2020

Рівненські мами розповіли, чи пустили б дітей в садочки, якби вони відкрилися

Уже третій місяць через карантин дитячі садочки зачинені. Кабінет міністрів України дозволив із 25 травня відкрити заклади дошкільної освіти, проте відповідне рішення у кожній області приймає комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій залежно від епідеміологічної ситуації. На Рівненщині епідеміологічна ситуація складна, щоденно кількість хворих зростає, то ж невідомо, коли у Рівному запрацюють садочки.

Ми поспілкувалися з батьками дошкільнят, які поділилися враженнями від карантину з дітьми і готовність відпустити їх у дитсадочки після офіційного дозволу.

Ольга:

“З одного боку я боюся відпускати дітей, а з іншого – треба працювати, а вдома з двома дітьми робити це нереально. То ж в таких умовах обрала б садочок, бо зараз на дитячих майданчиках не знаю насправді чи безпечніше”.

Альона:

“Нам чудово дома, тому навіть якщо садочки відкриються, ми точно не збираємось йти! Боюсь, та і в роботі мені діти не заважають!”

Лідія:

“Ці місяці на карантині були як канікули, враховуючи той факт, що я в декретній відпустці з молодшою дитиною. Тому в нашій родині не виникло питання про те, хто ж буде з дитиною на період карантину.

Прогулянки на свіжому повітрі маємо щодня, оскільки проживаємо за містом у власному будинку.

Страх відпустити до садочку доньку на сьогодні, звісно, присутній ( напевно десь на психологічному рівні).

Тому думаю, якщо і відкриють наш садочок,то будемо все-таки вдома. Оскільки у вересні йдемо до 1 класу, то заберемо навчальні зошити з садочку коли дозволять і будемо вдома наздоганяти”.

Анна:

“За весь цей час разом з донькою вдома зрозуміла, що щоб виховувати цілий день дитину потрібно чимало терпіння та уваги. Попередньо складений графік занять та відпочинку(ігор) сприяє без вмовлянь змінювати активності. У садочок не відпустила б свою донечку, тому що вже не бачу в цьому сенсу. І я, і донька звикли до того, що я працюю віддалено  і ми проводимо багато часу разом. Готуємося до школи і радіємо спільно проведеному часу”.

 

Міський голова Рівного Володимир Хомко після чергового засідання комісії ТЕБ та НС прокоментував ситуацію щодо відкриття дитячих садочків у місті:

“Думаю, що з цього приводу буде окрема постанова Уряду. Це дуже відповідальна справа. Не вірю, що хтось змусить дітей дотримуватися карантинних вимог. Це дуже велика відповідальність. Одна дитина буде хвора і буде хворий весь садочок. Я розумію, що батькам важко. Здоров’я і життя на першому місці”

 

Дарина ШЕВЧУК.

, , , , , переглядів: 349

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *