Рівненські родини обирають Family Look

Збір коштів на потреби армії України
24.03.2017

Рівненські родини обирають Family Look

Сьогодні, як ніколи раніше, став популярним, так званий Family Look – однаковий чи схожий стиль в одязі для всіх членів сім’ї.

 

Батьківщиною цього стилю є Америка, а час, коли він з’явився, – 20-ті роки минулого століття. Це були роки занепаду, бідності, сірості й депресії. Уряд США став активно розробляти програми соціального фінансування. Основний ухил був спрямований на розвиток сім’ї, сімейного побуту. “Культ сім’ї” поширився майже на сфери: кіно, книги, мистецтво, а також стилі в одязі.

Сімейний стиль негайно влився в широкі маси модних закоханих парочок і прогресивних матусь з діточками. Відомі модельєри та початківці вловили цю тенденцію і стали активно використовувати елементи у своїх колекціях і навіть створюють окремі лінії одягу Family Look.

Рівняни, слідкуючи за модними світовими тенденціями, теж часто вдягаються у стилі Family Look. Адже переконані, що це завжди модно та позитивно. Крім того, це шанс для дорослих відчути себе трішки дітьми, а діткам – відчути смак та стиль дорослого життя.

Родина Антонюків

Наталія Шмід з донечкою Євою

Family Look – це не завжди ідентичні вбрання для всієї родини, адже і цей стиль має кілька різних варіантів. Серед яких:

  1. Абсолютно однакові речі для кожного члена сім’ї. Дуже гарно! Тут важливо не переборщити. Польоту для фантазії не буде.
  2. Найбільш цікаві луки, підібрані з речей однакових за стилем, але різних по марці і бренду. Тонка різниця буде видна, тим і прекрасний цей вигляд Family Look. Наприклад, джинси (або джинсові спідниці) і футболки з однаковими принтами у мами та доньки.
  3. Взагалі приголомшливий варіант – різні речі, але абсолютно однакові аксесуари: капелюшки, окуляри, рукавички, браслетики, бусики. Цікаво те, що в очі це не кидається, але якщо придивитися, то виглядає мило! Вас обов’язково помітять і виділять з натовпу.
  4. Ще один вид – це гармонія кольору. Різні речі та аксесуари, різні матеріал і фактура, але кольори повинні бути максимально схожі. Водночас варто знати, що різні відтінки кольору – це не Family Look!
  5. Ще один напрям Family Look – одяг для домашніх улюбленців або ляльок для дівчаток. Звичайно ж, ми вважаємо свого вихованця членом сім’ї, отже і він гідний вбрання, як у господині. Також і з лялькою для доньки (наприклад, однакові сукні).
  6. Один з найпростіших луків – однотонний одяг з однаковими принтами. Футболки, майки, туніки, піжами з однаковими картинками або написами. Легко підібрати у будь-якому магазині.

Ірина Казакова з донечкою Анжелікою

Юлія Гаврилович з донечкою Міланою

Фантазуйте, комбінуйте, творіть! Якщо ви захочете показати єдність своєї родини за допомогою Family Look, знайте – це вам обов’язково вдасться! ­­­­­

, , , , переглядів: 2 629

Один коментар
  1. Дуже цікава пропозиція. В великому гурті легше буде знаходити своїх. Гарно вилядає таке вбрання для сім’ї. Ідейно підтримую.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *