Рівненські випускники стали третіми в Україні за результатами ЗНО-2021

28.08.2021

Рівненські випускники стали третіми в Україні за результатами ЗНО-2021

У 2021 роців згідно результатів зовнішнього незалежного оцінювання місто Рівне посіло 3 місце у рейтингу обласних центрів України. Наші випускники стали третіми після Львова та Києва.

 

Тому з особливою приємністю взяв участь у Загальноміській серпневій освітянській конференції. Адже усі ці результати випускників – це щоденна праця педагогів. Саме вони після батьків виховують підростаюче покоління, роблять свій внесок, щоб посіяти в душах дітей добре, мудре та вічне,

– заявив педагогам міський голова Рівного Олександр Третяк.

В період пандемії ви показали, що готові пристосовуватися до нових умов та викликів. Мав приємність вручити сертифікати на отримання стипендій міського голови десятьом педагогам міста. А подяки Рівненської міської ради та виконавчого комітету отримали сьогодні директори навчальних закладів нашого міста та їх колективи. Виховання молоді – пріоритет нашої команди. Впевнений, що ми разом з освітянами Рівного будемо і далі докладати максимум зусиль, щоб наші школярі показували найкращі результати та вже наступного року стали першими.

, , переглядів: 297

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *