Рівнянки готуються до пологів на фітболі

Збір коштів на потреби армії України
12.04.2017

Рівнянки готуються до пологів на фітболі

Період вагітності не перешкода для занять фітнесом, а зовсім навпаки. Адже, спеціально підібрані фітнес програми, для вагітних жінок, запорука хорошого перебігу вагітності, а також позитивно впливають на здоровя матусі та малюка.

Пузата мама фітбол

Цього разу учасниці “Пузатої мами – 2017” завітали в EGO club на фітнес-заняття.

Пузата мама фітбол

Відвідувати такі заняття спеціалісти рекомендують регулярно, звісно за умови прекрасного самопочуття і відсутності протипоказань.

Пузата мама фітбол

В сучасному світі ні для кого не новина, що потрібно вести активний спосіб життя. І вагітність цьому не завада, -пояснює фітнес-менеджер фітнес-центру “E.G.O. -club” Тетяна Росквас.– Активність корисна не тільки для мами, але й  майбутній дитині. Заняття підвищать витривалість та підготують організм до пологів. Покращать кровообіг у внутрішніх органах та процес життєдіяльності. Під час вправ відбувається тренування м`язів, пресу та спини. Це у свою чергу буде профілактикою різноманітних ускладнень. А дихальна гімнастика навчить жінку правильній поведінці та диханню під час народження дитини. 

Пузата мама фітбол

І головне, пам`ятайте спорт – це завжди добре, модно і корисно. У період вагітності постарайтеся виконувати не важкі фізичні навантаження. Найкраще відвідувати спеціальні заняття з  для вагітних. А інші види спорту залиште на післяпологовий період, коли вам потрібно буде відновити форму.

, , , , переглядів: 1 324

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *