“Садочки можуть запрацювати, але не всі”, – заступник голови Рівненської ОДА

Збір коштів на потреби армії України
20.05.2020

“Садочки можуть запрацювати, але не всі”, – заступник голови Рівненської ОДА

Обласне керівництво ще остаточно не прийняло рішення щодо того, як на Рівненщині буде реалізовуватися другий етап пом’якшення карантину. Адже ще немає офіційної версії Кабінету Міністрів, щоб взяти її на опрацювання. Водночас не відкидають відкриття готелів, дитячих садочків та відновлення руху транспорту.
– Якщо комісія ТЕС та НС прийме рішення про пом’якшення карантину, то все буде відбуватися згідно затверджених вимог, які є, як до роботи готелів, так і до роботи дитячих садочків, – зауважив головний санітарний лікар області Роман САФОНОВ. – Я вважаю, що ми можемо послаблювати карантинні обмеження, бо нам треба навчитися жити з коронавірусом та вчитися працювати в таких умовах.
Щодо відкриття дитсадочків в області, то заступник голови Рівненської ОДА Ігор ТИМОШЕНКО стверджує, що там, де є спалахи хвороби не може йти мова про відкриття ДНЗ. В тих районах, де іде зменшення випадків хвороби та відповідно менший ризик зараження можна про це говорити.

– Водночас відкриття дитсадочків може статися у випадку, коли органи місцевого самоврядування спільно з керівництвом закладу готові нести відповідальність у разі порушень.

, , , , переглядів: 565

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *