Мамині сльози: що відчуває малюк

11.06.2019

Мамині сльози: що відчуває малюк

Вагітним жінкам у жодному разі не можна нервуватися і засмучуватись, проте деякі зовнішні обставини, гормональні збої і перепади настрою позначаються на їхньому моральному стані. Тому виникає запитання, що відчуває дитина в утробі матері, коли мама плаче?

 

вагітним не можна плакати

Малюк тісно пов’язаний зі своєю мамою до і після народження. Починаючи з 29-го тижня вагітності, у дитини розвинені вже всі органи чуття, вона відчуває запахи і смак, відчуває оточуючий її простір і навіть розрізняє зміну освітлення!
Тому не варто засмучуватися і плакати під час вагітності. Варто бути обережнішими зі своїми емоціями, захищати себе від нервових потрясінь і стресів. Фахівці стверджують, що моральний зв’язок матері і дитини дуже міцний.

Проте, крім емоційного зв’язку, є ще й фізичний. Коли мати радіє, в її кров відбувається викид ендорфіну, відповідно, у малюка в утробі підвищується настрій. Діти в маминому животику вміють радіти і посміхатися, як і сама мама!

На жаль, малюк в утробі ділить з мамою не тільки радісні емоції, але і стрес. При стресі в кров дитини надходить кортизол – сама того не бажаючи, мама передає поганий настрій ще не народженому малюку. Тому, щоб виростити веселого і щасливого малюка, потрібно контролювати свої емоції. Не приховувати, а саме контролювати!

Веселіться і посміхайтеся, захистіть себе від стресів і неприємностей. Знайдіть спосіб порадувати себе чим завгодно, щоб поліпшити свій настрій, і ваш малюк буде спокійним і радісним!

Джерело: lifter.com.ua
, , , , переглядів: 720

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *