Щоб раділи і діти, і дорослі – у Рівному оголосили конкурс

07.06.2020

Щоб раділи і діти, і дорослі – у Рівному оголосили конкурс

Для того, щоб Рівне мало нове, більш екологічне обличчя, якому раділи б і діти, і дорослі, в обласному центрі оголосили конкурс.

Мова йде про екологічні інціативи, які б вже найближчим часом можна було б втілити у життя. Ініціатор конкурсу – директор компанії “Захід-Трансбуд” Віктор Шакирзян.

Конкурс “Екологічних ініціатив Рівного” має на меті зробити місто більш кітучим, зеленим, чистим та таким, яким хотіли б бачити його мешканці.

Кожен активний рівнянин може запропонувати свою креативну ідею покращення міста. Будь-які ідеї мають право на існування: чи це облагородження прибудинкової території багатоквартирного будинку чи парку, встановлення контейнерів для сортування сміття, приведення в порядок громадських місць.

– Кожен рівнянин здатен внести своє частку в нове обличчя Рівного, адже хто як не мешканці знають, де краще облаштувати сквер, додати насадження чи облаштувати парк. То ж чекаємо ваші ідеї, – наголосив директор компанії “Захід-Трансбуд” Віктор Шакирзян. – Найкращі екологічні проекти отримають фінансову та організаційну підтримку від керівника компанії “Захід-Трансбуд” Віктора Шакирзяна.

Проекти будуть реалізовані впродовж 2021-2021 років. До їх реалізації залучатимуть громадських активістів, висококваліфікованих професіоналів та соціально відповідальні підприємства. Свої напрацювання та проекти екологічної тематики можна надсилати до 20 червня на електронну пошту transbud2012@gmail.com.

– Багато що у нашому місті залежить від внеску кожного. То ж варто розпочати цей процес, а далі, впевнений, що долучаться ще чимало однодумців, – резюмував автор проекту. – Тільки спільними зусиллями можна зробити Рівне комфортним, озелененим та квітучим. То ж чекаємо ваших проектів, щоб разом втілити їх у життя.

, , , , переглядів: 483

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *