Шкарлет повідомив, як працюватимуть школи до закінчення карантину

Збір коштів на потреби армії України
10.02.2021

Шкарлет повідомив, як працюватимуть школи до закінчення карантину

У МОН зробили заяву стосовно того, як працюватимуть школи в Україні до закінчення карантину

В умовах адаптивного карантину, який діє до кінця лютого, українські школи будуть працювати в змішаній формі навчання – повноцінній та дистанційній. Обмежувальні заходи через епідемію коронавірусу попередньо будуть продовжені ще до 30 квітня, проте в МОЗ ще не внесли пропозицій, в якому саме форматі.

Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі телеканалу “Україна 24”.

 

Чиновник оцінив можливість повернення шкіл в режим жорсткого карантину або локдауну, коли все буде переведено на дистанційне навчання.

“На сьогодні чекаємо від МОЗ певних прогнозів і пропозицій щодо подальшого введення або невведенні карантину, але попередньо до 30 квітня такий самий адаптивний карантин буде продовжено, але в якому варіанті – чекаємо від МОЗ”, – розповів Шкарлет.

Міністр зазначив, що дистанційне навчання в повному обсязі було застосовано максимум у 30% територіальних громад України “в залежності від тих норм адаптивного карантину, які діяли протягом березня до сьогоднішнього дня”.

“Був тримісячний локдаун на початку, але тоді дійсно проходило повноцінне дистанційне навчання. Але в більшості навчальних закладів застосовується змішане навчання – і дистанційне, і повноформатне – залежно від рівня епідеміологічної ситуації”, – заявив глава МОН України.

Він також наголосив, що при навчанні онлайн “мінімум на 8% втрата якості відбувається”, але змішане і дистанційне навчання дає можливість зберегти та не зупиняти освітній процес.

, , , переглядів: 362

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *