Шкільна форма: за і проти – думки рівнян і столичних вископосадовців

08.08.2019

Шкільна форма: за і проти – думки рівнян і столичних вископосадовців

20 червня Президент України Володимир Зеленський скасував указ “Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти”. Про це йдеться в указі № 418. Чим знову розбурхав дискусії серед батьків.

 

У Рівному навколо цього питання теж точаться гарячі суперечки. З’явилися як захисники шкільної форми, так і її противники. Прихильники шкільної форми стверджують, що рівень доходу непомітний, якщо діти у школі одягнені однаково. Більшість рівнянок погоджуються з тим, що все ж таки форма у школі потрібна. Ба більше зараз є сучасні, зручні та гарні форми, в яких діти почувають себе стильно.

Противники форми заявляють, що обновки для школярів “б’ють по кишені” батьків, адже у деяких школах нав’язують форми певного виробника. Також це відлуння минулого, своєрідна сірість Радянського Союзу. Звертають рівненські матусі увагу й на те, що треба бути обачними, адже відсутність форми може диктувати свої правила. Наприклад це – цькування дітей батьки, яких не мають змоги вдягнути у кращий одяг.

” – Думки дітей мають бути спрямовані на навчання, а не на те в чому завтра піти у школу. Діти повинні вирізнятися розумом, а не одягом, принаймні у школі це – точно.”– коментує пані Леся в одній рівненській соціальній групі.

Лілія Гриневич – міністерка освіти й науки України вважає, що про шкільний дрес-код спільно можуть домовитися вчителі, учні та батьки. Головне,щоб одяг, який обиратимуть був зручним для дітей. (Повідомляє прес служба МОН).

Єдине, у чому більшість рівнян погодилися що на 1 вересня буде – вишиванка.

, , , , , , , переглядів: 633

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *