Школа вишиванка на Рівненщині: як виглядає ремонт

23.04.2019

Школа вишиванка на Рівненщині: як виглядає ремонт

У місті Костопіль Рівненської області реконструюють місцеву школу №6.

Замість непривабливої будівлі це буде ще один яскравий навчальний заклад.

Ось такою буде школа №6 у Костополі

Реконструкцію школи розпочали із заміни даху. Нині заклад має сучасну утеплену покрівлю, нові енергоефективні вікна та двері. Будівельники вже змінюють фасад – він буде яскравим із елементами української вишивки.

«Яскравих будівель побільшає. Довгий час місцева школа в Костополі була не дуже привабливою. Тепер навчальний заклад змінюють і 700 дітей буде навчатися в теплій і яскравій школі”, – розповідає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

За його словами, кошти на реконструкцію закладу виділяються два роки поспіль. Зокрема, у 2017 році завдяки співфінансуванню з обласного і районного бюджетів вдалося замінити майже 3000 квадратів даху. Торік замінили 165 вікон та 8 дверей, а цьогоріч розпочали утеплювати фасад. Загалом на реконструкцію школи з обласного бюджету спрямували 6 мільйонів гривень.

Ось такий вигляд мала школа до нині

Завдяки ремонту даху, заміні вікон та утепленню фасаду в закладі суттєво скоротять енерговитрати.

«Ми працюємо системно. Не вчора, не позавчора розпочали. Дякуючи сумлінним платникам податків, злагодженій роботі державних ініціатив, області, місцевої влади маємо можливість досягати результатів», – підсумовує Олексій Муляренко.

, , , , , переглядів: 876

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *