Школяр із Рівненщини став третім на престижному національному конкурсі

Збір коштів на потреби армії України
30.11.2020

Школяр із Рівненщини став третім на престижному національному конкурсі

14-річний Арсеній Мартинюк з Рокитного отримав третю премію Всеукраїнського Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020». Заочні підліткові змагання на найкращий авторський повітряний змій організовуються Українською Асоціацією Повітряних Зміїв щороку із залученням міжнародного журі.

Арсеній – талановитий вихованець Рокитнівського Центру дитячої та юнацької творчості та досвідченого керівника гуртків Сергія Волевача. Разом із дипломом третього ступеня хлопець отримав від Асоціації і премію у 500 грн на реалізацію власного кайт-проєкту.

Директорка Рівненської обласної філії Української Асоціації Повітряних Зміїв Ксенія Писаренко зазначає: “Кайти – це напрочуд різноманітна галузь. Моделювання авторських повітряних зміїв дає можливість дітям втілити в життя найсміливіші творчі ідеї. Конкурсна робота Арсенія Мартинюка вразила професійне журі Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020». Хлопець представив дуже нестандартний проєкт, продемонструвавши кмітливість і креативність. Ми впевнені, що Арсенію слід продовжити розробку авторських кайтів, і бажаємо йому успіхів у цьому напрямку технічної творчості! ”

Нагадаємо, що влітку 2020 р. Українська Асоціація Повітряних Зміїв успішно провела перший в історії Чемпіонат України з кайт-флаїнґу як виду спорту та сформувала Національну Збірну України з кайт-флаїнґу.

, , переглядів: 661

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *