Сьогодні у Рівному відбудеться прем’єра фільму “Віддана”

18.01.2020

Сьогодні у Рівному відбудеться прем’єра фільму “Віддана”

Вже від сьогодні в кінопалаці “Україна” можна буде побачити повнометражний фільм “Відадана”, який зняли за твором Софії Андрухович “Фелікс Австрія”.

У стрічці показані події другої половини XIX століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. Доктор вирішує виховувати їх разом.

Пройшло 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів і таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. 

Про це йдеться в описі на сайті кінокомпанії Film ua. 

Спеціально для стрічки пошили понад 150 костюмів і зібрали понад 300 образів періоду кінця 19-го і початку 20-го століть.

Режисеркою  стрічки стала  – рівнянка Христина Сиволап. Доречі в неділю 19 січня відбудеться творча зустріч із режисеркою Христиною Сиволап у Майстерні міста.

Прем’єра фільму “Віддана” відбудеться 18 та 19 січня. Сеанси заплановані на 18:00 та 21:20. Також сеанси відбудуться і в будні дні у той же час.

В Рівненській області його можна буде подивитися у Сарнах, Костополі та Вараші.

, , , , , , , переглядів: 57


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *