Спільна перемога: міська влада Рівного “здалася” тисячам батьків

08.07.2020

Спільна перемога: міська влада Рівного “здалася” тисячам батьків

Впродовж останніх чотирьох місяців батьки обласного центру страждали від того, що дитячі садочки не працювали. Батьки втрачали роботу, а дати не мали належного дошкільного навчання. Саме тому ГО «Рівне Разом» взяли на себе завдання змусити владу міста нарешті відкрити очі на цю проблему та знайти шляхи її вирішення.

Так, спочатку громадська організація провела громадське слухання з батьками, щоб розуміти їх потреби та їх бачення розв’язки цієї проблеми. Далі, бачачи відсутність жодних реацій влади, голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян зареєстрував петицію, в якій було чітко визначено вимоги щодо відкриття та роботи дитсадків у період карантину.

Петиція буквально за кілька днів назбирала необхідну кількість підписів на сайті Рівнеради, але ще не чекаючи 300 голосів, активісти громадської організації на чолі з віктором Шакирзяном вирушили до столиці, щоб і там почули «голос» рівнян та їх вимоги. В Міністерстві протест почули та пообіцяли вирішити проблему тисяч батьків Рівного.

Тепер же і нарешті влада міста дослухалася до тих, хто її ж обирали і підтримала відкриття дитсадків у місті з 20 липня.

– Вітаю зі спільною перемогою! Місцеві чиновники дослухалися до наших звернень. Активісти та волонтери ГО “Рівне Разом” досягли основної мети, аби влада почала діяти! Сьогодні Комісія ТЕБ і НС прийняла довгоочікуване рішення нагальної проблеми, з якою стикнулися тисячі рівнян, – говорить голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян. – Сподіваюсь, що чиновники зуміють організувати дотримання всіх вимог для збереження життя і здоров’я дітей та працівників закладів.

 

, , , , переглядів: 113

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *