Старшокласники з Рівненщини можуть отримати приз за краще есе

Збір коштів на потреби армії України
17.11.2021

Старшокласники з Рівненщини можуть отримати приз за краще есе

З нагоди професійного свята – Дня працівників суду, Північно-західний апеляційний господарський суд оголошує конкурс на краще есе.

Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» » Вісник  Кіровоградщини

Учать у ньому можуть брати школярі старших класів.

Теми:

  • для учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл Рівного та Рівненської області на тему «Чому ми говоримо про права людей, а не про обов’язки?»;
  • для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Рівного і Рівненської області на тему «Суд якої юрисдикції важливіший (кримінальної, адміністративної, господарської, цивільної)?».

Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим. До участі в конкурсі запрошують учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Рівного та області.

Роботи учасників разом із реєстраційною анкетою потрібно подати до 7 грудня 2021 року, скерувавши їх на поштову адресу Північно-західного апеляційного господарського суду (вул. Яворницького, 59, м. Рівне, 33001) чи електронну пошту inbox@nwag.court.gov.ua , з приміткою «Конкурс »), або подати особисто у канцелярію суду/корпус, що знаходиться поруч прохідної.

Докладніше про умови конкурсу – у Положенні.

Нагородження переможців відбуватиметься з висвітленням цієї події, а також кращих конкурсних робіт на офіційному веб-сайті суду та сторінці суду у мережі Фейсбук

, , , переглядів: 271

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *