ТОП 7: настільні ігри, які можуть стати подарунко до новорічних свят та зблизять вашу родину

29.11.2021

ТОП 7: настільні ігри, які можуть стати подарунко до новорічних свят та зблизять вашу родину

Сучасна настільна гра має бути цікавою і батькам, і дітям

 Настільні ігри — просто універсальна розвага, яка працює за будь-яких погодних умов! Сучасна настільна гра має бути захоплюючою і для батьків, і для дітей, а правила прості та зрозумілі для всіх. Дивись наш топ найкращих настільних ігор для всієї родини. Можливо, ти захочеш розім’яти мозки зі своїми домочадцями.

“Монополія”

Репутація цієї настільної гри, як “най-най” – непохитна ось уже кілька десятиліть! І не дарма! У неї грають дорослі. Але це прекрасна настільна гра для дітей також. Причина – в побудові особливих взаємин між гравцями. Щоб заощадити свій сімейний бюджет, цю гру можна замовити по інтернету.

 

“Скрабл”

Це класична настільна гра, яка вимагає складання слів за допомогою фішок-букв. Якщо ти шукаєш цікаві настільні ігри для всієї родини — тобі точно сподобається ця. Завдання гравців — складати слова і розташовувати їх на полі таким чином, щоб захопити клітини з найбільшою кількістю очок.

“Колонізатори”

На відміну від “Монополії”, “Колонізатори” є найкращою економічною грою для сімейної аудиторії. У грі є постійний обмін одних ресурсів на інші. Кубики теж грають важливу роль – саме результати кидків кубиків визначають, які території в цей хід принесуть гравцям ресурси.

“Каркассон”

Це одна з найпопулярніших у всьому світі ігор. Це і не дарма – з картонних квадратів з різними типами місцевості (тайлів) гравці викладають цілий світ. Викладаються тайли за принципом доміно: дорога – до дороги, поле – до полю, місто – до міста. Оскільки варіантів, куди викласти тайл, у гравця чимало, вам треба буде розв’язати, де це може бути найбільш вигідно для отримання переможних очок.

“Пісня льоду й полум’я”

Це чудова настільна гра для великої родини. Це велике подієве полотно в сеттинге всім відомого циклу Джорджа Мартіна, в якому захочеться жити немов у улюбленому серіалі! Тривалість гри вимірюється годинами і цілодобово. Дорога, але ідеальна настільна гра.

“Геометрія уяви”

Це найкраща українська настільна гра. За допомогою прозорих карт з малюнками вам потрібно примудритися пояснити відгадувати настільки всеосяжне українське поняття, як “отакої!” або “догори дригом”.

“Діксіт”

Гра була видана в 2008 році і стала улюбленицею. Один з гравців оголошується Оповідачем. Оповідач вибирає одну карту, викладає перед собою карту картинкою вниз, описує її будь-яким доступним йому способом. Вихідна карта іншим гравцям не показується. Всі інші гравці шукають серед своїх карт що-небудь, що найбільшою мірою відповідає описам Оповідача і теж викладають картинкою вниз на стіл.

, переглядів: 186

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *