Третьокласниця з Рівного перемогла у конкурсі

Збір коштів на потреби армії України
22.02.2019

Третьокласниця з Рівного перемогла у конкурсі

Рівненська школярка Евеліна Крилова перемогла у всеукраїнському конкурсі «Мій здоровий ланч».

Завдання конкурсу полягало у тому, що потрібно було розробити власний рецепт здорового та корисного ланчу для школярів. Наступним етапом було зняти про нього відеоролик та надіслати його організаторам.
Третьокласниця Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 подала на конкурс власний варіант перекусу. Дівчинка пропонує до ланч- боксу покласти: відварене яйце, 20 г твердого сиру, 100 г запеченого у фользі м’яса, 50 г відвареної і очищеної від шкірки картоплі, зелень, листочок капусти, по 20 г горіхів і сухофруктів, банан, яблуко, мандарин та 80 г домашнього натурального йогурту. Також Евеліна рекомендує розділити такий ланч на кілька прийомів. І абсолютно відмовитися від нездорового перекусу чіпсами, булочками.
Конкурс «Мій здоровий ланч» проводився в рамках унікальної соціальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Мета, якого сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я дітей. В продовж трьох років до конкурсу було залучено 500 шкіл України, а це понад 17 500 учнів.

 

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/T1-J97kZEi0″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

, , , , , переглядів: 812

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *