Тріумфальне повернення рівненських гімнасток зі Словаччини

15.05.2017

Рівненські гімнастки клубу “Золота осінь” повернулися з тріумфом із міжнародного турніру “Danubia-Bratislava Cup”. Змагання проходили в столиці Словаччини – Братиславі.
Вісім рівнянок на килимі змагалися проти гімнасток із 14 країн. Всього змагалося понад 300 юних спортсменок, які представляли 50 команд.
В нелегкій конкуренції наші дівчата таки повернулися з в’язкою нагород.
Так, у вправах без предметів Аліса Тараторкіна та Анна Тубова завоювали золото. Срібло виграла Поліна Остапчук. Яна Бенчук зупинилася на 5 місці.
Анна Шевцова у підсумку виграла одразу три бронзи – у багатоборстві, у вправі з обручем та у виступі без предмета.
Неймовірним, по інакшому і не назвеш результат Анастасії Охмак. Вона здобула 4 золотих нагороди – у багатоборстві, у вправі з м’ячем, у вправі з обручем та у вправі із булавами.
На жаль, без медалей залишилися Богдана Мельний, у неї 6 місце та Олександра Вихристюк, вона 10-та.
Ми не очікували такого результату. Приємно здивовані та дуже задоволені. Якщо проаналізувати, то це є закономірним підсумком клопіткої праці та системної роботи з дітьми. Хочу подякувати всім, за те що виклались по максимуму і показали на що ми здатні, – розповіла керівник СК “Золота осінь” Марина Болба.
Готували до змагань спортсменок тренери Юлія Руда, Марина Болба, Дарія Орловська та Юлія Шепелюк.