У Рівненському перинатальному центрі у вагітної підтвердили коронавірус

26.04.2020

У Рівненському перинатальному центрі у вагітної підтвердили коронавірус

Як повідомляє керівниця закладу Вікторія Єнікеєва, жінка поступила на 37 тижні з певними ускладненнями вагітності. Жодних проявів COVID не було.

– Учора, 25 квітня у жінки піднялась температура, вона одразу була переведена в ізоляційний бокс. Їй було проведено експрес-тест,який був негативним. Враховуючи усі фактори додатково було зроблено ПЛР тест. Він показав позитивний результат. Жінку швидкою Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф транспортовано у Дубенський пологовий будинок, там вона буде народжувати. – додала Вікторія Єнікеєва.

Наразі спільно з госпітальним епідеміологом розроблено план протиепідеміологічних заходів щодо медперсоналу та пацієнтів. Також повідомлено головного державного санітарного лікаря Рівненської області та управління охорони здоров’я Рівненської області.

, , , , переглядів: 683

Один коментар
  1. Якщо Ви відчули перші симптоми коронавірусної хвороби, не чекайте, не наражайте на небезпеку своїх близьких, телефонуйте до лікаря та перевірте себе на інфекцію за допомогою експрес тесту вдома. Шукайте тести на коронавірус в аптеках свого міста за допомогою сервісу Моя Аптека

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *