У Рівному підлітків запрошують навчитися дебатувати

13.05.2017

У Рівному підлітків запрошують навчитися дебатувати

Дебатна школа “рівні, але різні”
Дата початку: 15 травня (щопонеділка) до 22 травня
Час : 17.00 – 20 00 Місце: БЦ. Політон, оф. 302. Організатор: Фонд Сприяння Лідерству “Стандарт”.

школа дебатів

Опис події.
Дебатна школа для підлітків у Рівному

Запрошуємо підлітків Рівного для участі у дебатній школі «Рівні, але різні» на гендерну тематику. Під час школи учасники здобудуть знання у гендерній тематиці та навчаться відстоювати свою думку.

Що ж таке дебати? Якщо коротко, то це чітко структурований та організований публічний обмін думками щодо актуальної теми.

Вміння, які здобувають учасники дебатів неабияк допомагають у реальному житті.
Гра в дебати розвиває такі важливі якості характеру як впевненість в собі, вміння грамотно та дипломатично відстоювати свої інтереси, критично мислити. І звичайно ж, співпрацювати з іншими членами команди.

Особливо цінно здобувати ці навички саме у підлітковому віці. Адже, зараз знання засвоюються набагато швидше та простіше. То чому б не прикласти трішки зусиль і не навчитися справді корисним речам, що стануть запорукою успіху в найближчому майбутньому.

школа дебатів

Саме тому, ми створили дебатну школу “Рівні, але різні” для підлітків. Школа це 3 надзвичайно насичені заняття, які розроблені на основі трьох ключових пунктів:

Якісна теорія •
Ми віримо, що відсутність знань головна причина їх невикористання. Саме тому, ми викладаємо якісні матеріали, які показують “дорожню карту” розвитку навичок.
Постійна практика •
Найкраще знання засвоюються тоді, коли відразу знаходять практичне застосування.
Тому, на наших заняттях багато практики гри в дебати.
Зворотній зв’язок •
Зворотній зв’язок забезпечує постійне вдосконалення. Тому, кожен учасник отримує персональні рекомендації, які може використати вже на наступному занятті, або на уроці в школі чи у спілкуванні з ровесниками.

Усі заняття складатимуться з теоретичних блоків, тренінгових вправ та безпосередньо самих дебатів. Головною темою дебатної школи стане гендерна проблематика.

По завершенню курсу підлітки навчаться:

 •   вибудовувати та аргументувати свою точку зору;
 • краще опрацьовувати та аналізувати інформацію;
 • виступати на публіці.
 • працювати в команді;
 • розумітимуться в гендерній проблематиці.
  І обов’язково стануть більш впевненішими в собі, знайдуть нових друзів та проведуть час в дружній та веселій атмосфері разом з однолітками та тренерами.

  Вік учасників: 12-16 років
  Дата початку: 15 травня (щопонеділка)
  Час початку: 17.00
  Участь у тренінгу – безкоштовна
  Група до 15 учасників.

 • Дебатна школа "рівні, але різні"

  Дебатна школа “рівні, але різні”

  Зареєструватися можна за цим посиланням:https://goo.gl/forms/Mv0ogjXp0UeiGhCh2

  Дебатна школа відбувається в рамках проекту “Рівні можливості для кращого майбутнього”.
  Реалізація проекту “Рівні можливості для кращого майбутнього” стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України». стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

  Контакти:

  0680934316
  standardrivne@gmail.com

, , , переглядів: 376

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *