Вагітним хочуть заборонити палити цигарки

17.11.2020

Вагітним хочуть заборонити палити цигарки

Незвична петиція “Обмеження або повна заборона паління серед вагітних жінок” була вчора зареєстрована на сайті Президента України. Автором є Нечипоренко Денис Павлович.

Дуже часто можно бачити, як біля пологових будинків стоять і смалять вагітні жінки. Якщо мова йде про невагітну жінку або чоловіка,то палити чи ні – це вже справа кожного. Але вагітна жінка несе відповідальність не тільки за своє здоров’я, а і за здоров’я майбутньої дитини. Паління матері у період вагітності може викликати у дитини серьйозні вади, що можна розглядати як порушення права на життя/здоров’я дитини під час народження. Тому слід ввести законопроєкт, який регулював би можливість до паління серед вагітних жінок.

На думку автора паління серед жінок, які виношують дитину, потрібно заборонити на законодавчому рівні. Адже вплив нікотину у даному випадку не тільки до дорослий організм ( і тут палити, чи ні – має право вирішувати кожен самостійно), а й ще не сфоромований дитячий організм, який повинен для подальшого розвитку увібрати від матері найкращий “будівельний” матеріал.

На сьогодні дана петиція набрала 115 підписів, із 25000 необхіних для розгляду.

Тож, якщо вважає таку заборону реальною і необхідною – долучайтеся за посилання вище.

, переглядів: 84

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *