Відтепер рівняни можуть долучитися до чат-боту, який блокує інтернет-магазини наркотиків

23.09.2019

Відтепер рівняни можуть долучитися до чат-боту, який блокує інтернет-магазини наркотиків

 У Харкові створили чат-бот для блокування інтернет-ресурсів з продажу наркотиків. Презентація чат-боту відбулася 19 вересня 2019.

За допомогою чат-боту користувачі соціальної мережі «Telegram» зможуть блокувати інтернет- магазини, які продають наркотики.

Декан факультету №4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ В’ячеслав Марков зазначив, що ця програма розроблена фахівцями його факультету для мережі «Telegram», оскільки 90% продажів наркотичних речовин здійснюється саме через цей інтернет-канал, пояснюючи це тим, що він оснащений системою шифрування.

Завдяки чат-боту будь-який користувач може поскаржитися адміністрації каналу на акаунт, з якого здійснюється нарко-спам. Інформація про продаж наркотиків передається на умовах анонімності.

Рівняни можуть зареєструватися в цій програмі в якості активістів. Після чого бот надсилатиме нарко-адреси, на які вже поскаржилися інші користувачі, таким чином ви зможете допомогти відзначити та заблокувати ці нарко-адреси. В даній програмі є кнопка «Додати магазин», натиснувши яку можна поскаржитися на інший інтернет-ресурс, де поширюються наркотики. 
Зайти на сторінку Телеграм-каналу можна⬇:

t.me/StopDrugsBot

, , , , , , , , переглядів: 716

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *